ÜRÜNLER

Nature Genome Krill Yağı Serumu

85 TL

Nature Genome Yaşlanma Karşıtı Serum, cilt bariyerinizin ihtiyacı olan besini sağlayarak daha genç görünmesini sağlar.

SİPARİŞ FORMU

Krill Yağı Özlü Anti Aging Serum

Yapılan testler sonucunda, krill yağında bulunan antioksidanların diğer antioksidanlara göre hücreleri daha etkili bir biçimde yenilediği belirlenmiş.

Bu etkisiyle krill yağı ilerleyen yaşlarda hücrelerin yaşlanmasına bağlı olarak görülen sorunları önlemek, en azından bu sorunları yavaşlatmak için sağlıklı ve etkili bir besin desteğidir

Özellikle ilerleyen yaşla birlikte ortaya çıkan kırışıklık gibi cilt sorunları için, krill yağı Nature Genome Anti Aging Serum'un mucizevi formülüne entegre edilmiştir.

Nature Genome Anti Aging Serum
CİLT BARİYERİNİ GÜÇLENDİRİR

Stres, güneş ışınları, yaş ve hastalıklar ile kullandığımız ilaçlar vücudun cilt bariyerini zayıflatır. Bu kırışıklık, yağ dengesinin bozulması ve sarkmaya sebep olmaktadır. Nature Genome Yaşlanma Karşıtı Serum, cilt bariyerinizin ihtiyacı olan besini sağlayarak daha genç görünmesini sağlar.

Nature Genome Anti Aging Serum’in nükleer zarf yapısı ve nükleer transport geni RanBP17'den sorumlu lamin A genini aktive ettiğini göstermiştir.

Nature Genome Krill Yağı Serum Etkileri


Aromaterapik yağlar, amino asit, keratin ve gümüş iyon kullanılarak, diğer şampuanlara göre 30 kat daha güçlü olarak üretilmiştir ve %95 etken madde kullanılmıştır.
  • KIRIŞIKLIKLARIGİDERİR
  • SARKMALARIN ÖNÜNE GEÇER
  • CİLDİNİZİ GENÇLEŞTİRİR
  • Hyaluronik Asit içeren nemlendirici kullanmak kısa süreli etki sağlayabilir; ancak, HA içeren Nature Genome Anti Aging cildin derinlerinde kaybettiği nemi sağlar.
  • Nature Genome Anti Aging Serum, içerdiği yoğun kolajen ile bu sorunları gerçiye çevirerek zamanda yolculuk yapmanızı sağlıyor!Yoğun kolajen, hızlı şekilde kırışıklıkların giderilmesindeki en önemli anahtar!

Kırışıklıkların en temel sebebi cilt kök hücrelerimizin zarar görmesidir. Kök hücre en basit anlatımıyla yenileştirici, onarıcı, gençleştirici hücrelerdir. Kendini yenileme yeteneğine sahip olan, bütün doku ve organları oluşturan ana hücre türleridir.

Kök hücrelerimiz dışarıya açılan bir çok kapısı olan eve benzerler. Bu kapılardan içeriye proteinler, oksiyen vb. girmektedir. Dışarıya ise RNA(dışkılar) çıkmaktadır.

Nature Genome Krill Yağı Serumu Tanıtım Videosu

Ürün İçeriği

Ürün içeriği kutunun üzerindedir.


MUHAFAZA ŞARTLARI

Ürünlerimizi Orjinal Ambalajında Direkt Güneş Işığına Maruz Bırakmadan ve Çocukların Ulaşamayacağı Yerlerde Muhafaza Ediniz.

ÖNEMLİ UYARILAR !

Aromaterapik Ürün Yelpazemiz Kesinlikle İlaç Değildildir.Yanlızca Yardımcı Ürünlerdir.Beklenmedik Bir Yan Etki Gördüğünüzde Lütfen Doktorunuza Danışınız. Dahili ve Harici Kullanımlar İçindir. Ürün İçeriğinde Bulunan Bileşenlerden Herhangi Birine Alerjisi Olanlar Lütfen Ürünümüzü Kullanmasınlar.

ÖZELLİKLERİ
  • Doğal içerikten oluşmaktadır
  • Cilt genomunu uyarır.
  • 500 yıllık formülasyon
ÜRÜN MİKTARI

50 ml şişede


DAHA DETAYLI BİLGİ !

Sitemizin Alt Kısmında Bulunan İletişim Bölümünden Bizlere Kayıt Bıraktığınızda Sizlere 24 Saat İçerisinde Dönüş Yapabiliriz, Yahut 0216 680 25 92 Nolu Telefondan 09:30 - 18:00 saatleri Arasında Bizlere Ulaşarak Daha Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

 

Müşteri Hizmetleri

Bilgi ve destek için müşteri hizmetleri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

WHATSAPP DESTEK HATTI KURUMSAL

Sosyal Medya

Instagram